Hotel Karlovy Vary Dvořák :::

Hotel Dvořák / Karlovy Vary

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Dvořák stojí na exkluzivním místě na říčce Teplá poblíž karlovarské Vřídelní kolonády. Hotel který je v provozu po celý rok poskytne lázeňskou péči v příjemném prostředí zaručujícím naprosté pohodlí. Karlovy Vary vděčí své světové pověsti díky historii a místním přírodním krásám a samozřejmě svým jedinečným minerálním pramenům.

Ubytování:
Hotel zabírá řadu šesti v minulosti samostatných secesních domů, které byly renovovány a sloučeny do jednoho hotelu se 126 pokoji. Pokoje jsou vybaveny na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu, včetně koupelny, WC, placené a satelitní TV, přímého telefonu, minibaru, vysoušečem vlasů, samostatné klimatizace a pokojového sejfu, jakož i možnosti použít počítače, faxu a internetu.

Tento lázeňský hotel má 126 moderně vybavených pokojů z toho 60 standardních pokojů 48 komfortních pokojů 15 apartmánů 3 bezbariérové pokoje

Gastronomie:
Restaurace Dvořák v hotel nabízí svým hostům nejvybranější kulinářské pochoutky. Šéfkuchař a jeho obětavý tým podávají nejlepší výběr české a mezinárodní kuchyně. Hosté kteří zajisté sledují, co jedí si mohou vybrat z výborných sestav dietních jídelníčků nabízejících lehká a zdravá jídla s velkým obsahem výživných látek.

Hotelový bar/kavárna Opera podává výbornou speciální kávu a rakouské zákusky ve stylu staré vídeňské kavárenské tradice. Den lze zakončit při skvěle laděné živé hudbě v baru/kavárně Opera, která je otevřená denně od 9 hodin ráno do jedné hodiny po půlnoci.

Služby a Okolí:
Díky léčivé síle svých dvanácti minerálních pramenů, jejichž vody o teplotě mezi 41 a 73 stupni Celsia vyvěrají na povrch z hloubky od 2 do 2.5 kilometrů, jsou Karlovy Vary po celá staletí jedním z nejproslulejších lázeňských míst ve Střední Evropě.

Terapie Dr. F.X.Mayra v lázeňském hotelu Dvořák je jen jedou z léčebných kúr založených na účincích karlovarských léčivých vod. Exkluzivní poloha v centru města činí lázeňský hotel Dvořák výborným místem pro trávení zdravotní dovolené.

Prioritou číslo jedna je fyzická pohoda. Kromě denní lázeňské léčby hotel poskytne další možnosti, včetně využívání bazénu, sauny, parní lázně a fitness studia, které tělu prospějí. Hosté užívají pohody a spojí svůj pobyt s návštěvou koncertu, divadla nebo kasina. Hotel má také zvláštní kosmetické oddělení a vlastní vlasové studio, a navíc kliniku estetické medicíny.

Hotel Karlovy Vary Dvořák - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Dvořák - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Dvořák - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Dvořák -  kadeřnictví - holičství Hotel Karlovy Vary Dvořák -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Dvořák - disponuje kavárnouHotel Karlovy Vary Dvořák - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Dvořák - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Dvořák - krytý bazén v hotelu.Hotel Karlovy Vary Dvořák - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Dvořák - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Dvořák - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Dvořák - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Dvořák - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Dvořák, Nová Louka 11
Karlovy Vary 36021 Česká Republika
Hotel-Karlovy-Vary-Dvorak@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Dvořák ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: